آموزش های دوچرخه سواری

مرکز فروش دوچرخه‌ی بچگانه در تهران

اگر در تهران به‌دنبال خرید دوچرخه‌ی مناسب در یک مرکز فروش دوچرخه برای کودکان هستید ما یک پیشنهاد عالی داریم؛ مکانی که بتوانید از بین برندهای مختلف، در صدها مدل بچگانه‌ی دخترانه و پسرانه، در رنگ‌ها و سایزهای مختلف، انتخابی آگاهانه داشته باشید.  نه‌تنها مرکز خرید دوچرخه‌ی بچگانه، بلکه مرکز خرید دوچرخه در ایران نیز در میدان قزوین، خیابان قلمستان تهران واقع شده است. در این میان فروشگاه‌های گروه شکاری با ارائه‌ی صدها مدل دوچرخه‌ی بچگانه‌‌ی دخترانه و پسرانه در سایزهای متفاوت، گزینه‌ی ویژه و پیشنهادی ما هستند. فروشگاه‌های گروه شکاری در خیابان کارگر جنوبی، خیابان قلمستان همراه با کادری مجرب آماده‌ی ارائه‌ی راهنمایی خرید دوچرخه‌ی مناسب با قد و سایز کودکان ارزشمند شما هستند.

فروشگاه شماره یک گروه شکاری در خیابان کارگر جنوبی، خیابان جوادیان(قلمستان) نبش کوچه‌ی پنبه‌چی و فروشگاه دو و سه و همچنین فروشگاه چهار در خیابان جوادیان و در امتداد فروشگاه شماره یک، روبه‌روی کوچه‌ی دروازه‌بان قرار دارند.

مجموعه‌ی گروه شکاری با برخورداری از شش برند انحصاری تولید خود و نمایندگی انحصاری دوچرخه‌های اورلرد تایوان در ایران افتخار ارائه‌ی صدها مدل دوچرخه‌ی استاندارد و باکیفیت را به علاقه‌مندان دارد.

دوچرخه‌ی برند راش
مجموعه‌ای از صدها مدل دوچرخه‌ی بچگانه‌ی برند راش را در فروشگاه‌های گروه شکاری می‌توانید ملاحظه نمایید و به‌راحتی گزینه‌ی مناسب خود را انتخاب کنید.

دوچرخه‌ی برند اورلرد

دوچرخه‌های بچگانه‌ی برند اورلرد یکی از باکیفیت‌ترین دوچرخه‌های موجود در بازار ایران هستند. اورلرد یک برند تایوانی است که گروه شکاری نماینده‌ی انحصاری فروش این محصول در ایران است که دوچرخه‌های این برند جهانی را به علاقه‌مندان در ایران ارائه می‌کند.

دوچرخه‌ی برند آمانو

آمانو یکی از برندهای دیگرِ متعلق به گروه شکاری است که تنوع خوبی در مدل‌های بچگانه، پسرانه و دخترانه دارد.

دوچرخه‌ی برند المپیک

دوچرخه‌های بچگانه‌ی المپیک یکی دیگر از برندهای نام‌آشنای متعلق به گروه شکاری هستند که از دیرباز آشنای کودکان دیروز تا امروز هستند. در مجموعه‌ی شکاری می‌توانید تنوع بسیار بالای این دوچرخه‌ها را مشاهده نمایید.

دوچرخه‌ی برند اوکی

بی‌شک عنوان بالاترین تنوع دوچرخه در سایز کودکان به برند اوکی تعلق دارد. این برند نام‌آشنا همانند دیگر برندها معرفی‌شده متعلق به گروه شکاری است که در مجموعه‌ی گروه شکاری شاهد تنوع بسیار بالای این دوچرخه برای کودکان خواهید بود.

برند دوچرخه‌ی کافدیس

احتمالاً کمتر کودک علاقه‌مند به دوچرخه‌سواری وجود دارد که نام دوچرخه‌های کافدیس را نشنیده باشد. در مجموعه‌ی فروشگاه‌های گروه شکاری شاهد تنوع بالای دوچرخه‌های بچگانه‌ی کافدیس خواهید بود.

برند دوچرخه‌ی راکی
دوچرخه‌های راکی یکی دیگر از برندهای متعلق به گرو شکاری هستند که برای کودکان دختر و پسر در سنین مختلف محصولات زیادی را در سایز و رنگ‌ها ارائه می‌کنند.

برند دوچرخه‌ی راش

دوچرخه‌های راش ششمین برند گروه شکاری هستند که برای کودکان دوچرخه‌های اختصاصی در سایز و سلایق دخترانه و پسرانه ارائه می‌کنند. کودکان حتماً عاشق یکی از مدل‌های دوچرخه‌ی این برند خواهند شد.

بی‌شک مجموعه‌ی فروشگاه‌های گروه شکاری با برخورداری از چند شعبه در خیابان کارگر جنوبی تهران و سپس خیابان رازی، و با داشتن هفت برند اختصاصی، بزرگ‌ترین مرکز ارائه‌ و فروش دوچرخه‌ی بچگانه در ایران هستند که با حضور در این فروشگاه‌ها و دریافت مشاوره‌ی رایگان توسط پرسنل مجرب گروه شکاری، می‌توانید در بین صدها مدل دوچرخه بهترین انتخاب و مناسب‌ترین قیمت را خریداری نمایید.

قیمت‌ها در مرکز فروش دوچرخه‌ی بچگانه

گروه شکاری به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین ارائه‌کننده‌های دوچرخه در ایران و با داشتن شش برند اختصاصی متعلق به خود و همچنین نماینده انحصاری دوچرخه‌های اورلرد تایوان در ایران ارائه‌ی دوچرخه‌های مناسبِ باکیفیت و استاندارد و تأکید بر قیمت‌گذاری مناسبِ بودجه‌ی اقشار مردم ایران را در دستور کار خود قرار داده است. بنابراین مجموعه‌ای از ویژگی‌های ارائه‌شده‌ تضمینی بر خرید مناسب و مقرون‌به‌صرفه را برای علاقه‌مندان به همراه خواهد داشت.

از شما دعوت می کنیم که از مجموعه‌ی فروشگاه‌های گروه شکاری در خیابان کارگرجنوبی، خیابان جوادیان(قلمستان) نبش کوچه پنبه چی بازدید نمایید. در این ‌فروشگاه‌ها شاهد تنوع صدها مدل از دوچرخه‌ی کودکان در سایزهای متنوع خواهید بود. کارشناسان مجرب گروه شکاری با کسب اطلاعات اولیه، مشاوره‌ی کاملی را برای انتخاب دوچرخه‌ی مناسب ارائه خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *