آموزش های دوچرخه سواری

معرفی «دوچرخه‌های تعادل کودکان» محصول جدید گروه شکاری

«دوچرخه‌های تعادل» فاقد رکاب، زنجیر و سیستم دنده هستند و بهترین گزینه و توصیه‌شده برای یادگیری و حفظ تعادل کودکان ۲ تا ۴ سال به‌حساب می‌آیند که گروه شکاری اقدام ارائه آنها در ایران کرده است. به‌وسیله‌ی دوچرخه‌های تعادل، کودکان می‌توانند دوچرخه‌سواری را زودتر یاد بگیرند، چراکه پای آن‌ها به‌راحتی روی زمین قرار می‌گیرد و با عمل هُل‌دادن خود، حرکت می‌کنند و بدون ترس از زمین‌خوردن به‌راحتی سرعتشان را افزایش می‌دهند و همچنین تعادل آن‌ها با سرعت افزایش پیدا می‌کند. این موضوع باعث می‌شود بسیار سریع‌تر از دوچرخه‌هایی که مجهز به رکاب، زنجیر و همچنین چرخ‌های کمکی هستند دوچرخه‌سواری را یاد بگیرند. نحوه استفاد از این دوچرخه ها را می توانید در آموزش “چگونه به کودکان خود دوچرخه سواری یاد بدهیم” را مطالعه نمایید.

معایب چرخ‌های کمکی:

چرخ‌های کمکی که در دوچرخه‌های کودکان استفاده می‌شود مانع خم‌شدن دوچرخه می‌شود و عملکرد دوچرخه را به سه‌چرخه شبیه می‌کند و این امر یادگیری دوچرخه‌سواری را سخت خواهد کرد، به همین دلیل گروه شکاری اقدام به ارائه‌ی محصول جدید دوچرخه‌های تعادل کرده است تا به یادگیری صحیح دوچرخه‌سواری کودکان کمک کرده باشد.

دوچرخه‌های تعادل از زمانی وارد بازار جهانی شده‌اند که مهم‌ترین روش و توصیه برای یادگیری دوچرخه‌سواری جداکردن رکابِ دوچرخه و دوچرخه‌سواری به روش هل‌دادن شده است. در این روش باید رکاب‌های دوچرخه جدا شده و کودکان با انجام عمل هل‌دادن، دوچرخه‌سواری و حفظ تعادل را یاد بگیرند. همین موضوع باعث شد که سبک «دوچرخه‌های تعادل» به بازار عرضه شوند.

جهت آموزش نحوه‌ی استفاده از «دوچرخه‌های تعادل» و آموزش دوچرخه‌سواری به کودکان آموزش «چگونه به کودکان خود دوچرخه‌سواری یاد بدهیم» را مطالعه نمایید.

بدنه‌ی منیزیم:

برای سبک‌شدن وزن این دوچرخه، ساخت بدنه‌ی آن با فلز منیزیم که یکی از سبک‌ترین و مقاوم‌ترین فلزات است، صورت گرفته است. منیزیم در تولید مواد بسیار سبک و مستحکم مورداستفاده قرار می‌گیرد. در گذشته نیز این فلز جزو مواد اصلی در ساخت هواپیماهای جنگی آلمان در جنگ جهانی اول بوده است.

توپی‌های بلبرینگی

به دلیل اهمیت روان‌بودن این سبکِ دوچرخه برای کودکان، از توپی‌های بلبرینگ استفاده شده است که حرکت بسیار نرم و روانی را موجب می‌شوند.

تنظیم زین

تنظیم عمودی و افقی زین دوچرخه برای کودکان در قدهای متفاوت

آنتی‌شوک

استفاده از شوک‌گیر جهت جذب و دفع فشارهای وارد به کودک

گریپ‌های آنتی‌شوک

استفاده گریپ آنتی‌شوکِ نرم جهت راحتی کودک

زین یکپارچه

استفاده از زین طبی یکپارچه با کیفیت بالا به همراه تکنولوژی شیار میانی برای بهبود راحتی کودکان

پایه‌های تعادلی

استفاده از پایه‌های لاستیکی تعادلی برای بالارفتن تعادل کودکان

زمانی که کودکان موفق به حفظ تعادل مشخص روی دوچرخه شده باشند می‌توانند با قراردادن پای خود روی پایه‌های تعادلی به مرحله‌ی جدیدی از کسب مهارت‌ها وارد شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *