آموزش های دوچرخه سواری

تجهیزات دوچرخه بتو BETO

گروه شکاری نماینده‌ی انحصاری محصولات بتو تایوان در ایران

 

BETO یک برند مطرح تایوانی در زمینه‌ی ساخت تجهیزات دوچرخه و تناسب‌اندام خانگی است که از سال 1989 فعالیت خود را با تولید پمپ‌های باد دوچرخه (تلمبه) در سی سال گذشته آغاز کرده و ادامه داده است و به‌تدریج با کسب دانش روز جهان تولیدات خود را به تجهیزات جانبی دوچرخه و لوازم بدن‌سازی خانگی افزایش داده است. علاوه بر این، BETO با محصولات نوآورانه و تحقیق و توسعه در مدل‌های متنوع با کاربری‌های متفاوت، به‌طور مداوم در حال توسعه‌ی محصولات منحصربه‌فرد برای ارائه به بازار جهانی است.

مرکز تحقیق و توسعه و تولید محصولات BETO در مرکز شهر تایچونگ (Taichung) واقع شده است و مرحله‌ی ساخت آن در  Wufeng انجام می‌شود و هدف آن ساخت خط‌تولید پیشرفته‌ی تک‌مرحله‌ای بر اساس تقسیم کار حرفه‌ای و اتوماسیون (خودکارسازی) است. با یک چشم‌انداز پیشگام، بتو روند کشورهای اروپایی و آمریکایی را فراگرفته و توانایی‌های اصلی داخلی خود را تقویت می‌کند، و یک گام ثابت و محکم در ارائه‌ی محصولات جدیدِ باکیفیت برمی‌دارد.

BETO برای رقابت با دیگر برندهای جهانی، کیفیت محصولات خود را به‌شدت کنترل می‌کند و درنهایت محصولی باکیفیت ارائه می‌دهد که با استانداردهای بین‌المللی مطابقت کامل داشته باشد.

چشم‌انداز و مأموریت

کمپانی BETO همیشه در تلاش است تا به‌طور مداوم ظرفیت تولید خود را بهبود بخشد و طراحی خلاق را در فرایندهای تولید حفظ کند تا رضایت مشتریان را در بالاترین سطح حفظ کند.

احساس رضایت مشتریان برای ما ارزشمندتر از فروش و انگیزه‌ی اصلی ما برای ادامه‌ی حرکت است.

300 ثبتِ اختراع! و دریافت جوایز جهانی

کمپانی بتو در طول فعالیت خود ارائه‌دهنده‌ی صدها ایده و محصول نوآورانه بوده است و دارای سیصد حق ثبت اختراع در 30 سال گذشته است. مجموعه‌ای از جوایزِ دریافتی بتو BETO، محصولات آن را منحصربه‌فرد کرده و این تعدد کسب جوایز عمیقاً موردتوجه مشتریان قرار می‌گیرد.

 

خوشبختی کارمندان و رفاه عمومی

کمپانی بتو BETO حامی شاخص شادی کارمندان است و معتقد است که کارمندان شاد می‌توانند محصولاتی با کیفیت بالاتر تولید کنند.

BETO مجهز به سیستم رفاهی خوب برای کارمندان و محیط کاری  توسعه‌یافته است که به اعضای خانواده‌ی BETO اجازه می‌دهد با هم رشد کنند.

 

گواهینامه‌ی ISO 9001 محصولات بتو BETO
گواهینامه‌ی ISO 9001 استانداردی بین‌المللی برای سیستم‌های مدیریت کیفیت (QMS) است که توسط ایزو (سازمان بین‌المللی استانداردسازی) منتشر شده است.

و بتو BETO به‌جهت استانداردسازی و حفظ ثبات کیفیت محصول و خدمات در بالاترین میزان، گواهینامه‌ی ISO 9001 استاندارد بین‌المللی را دریافت کرده است.

TTQS، سیستم مدیریت کیفیت استعدادها

در عصر اقتصادِ دانش، «سرمایه‌ی انسانی» به فاکتور مهم بهره‌وری تبدیل شده است. با معرفی TTQS، پنج دستورالعمل آموزشی وجود دارد: برنامه، طراحی، انجام، بررسی و نتیجه. ایجاد یک سیستم توسعه‌ی کامل و منظمِ آموزش استعدادها، نه‌تنها سرمایه انسانی ایجاد می‌کند بلکه بزرگ‌ترین مزیت رقابتی را نیز خلق می‌کند.

جوایز بین‌المللی طراحی ‍کسب‌شده‌ی بتو BETO

 

صفحه تلمبه های دوچرخه بتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *