کربول

کربول cairbull، برندی ممتاز در تولید کلاه‌های تخصصی دوچرخه، اسکی، اسب‌سواری و کوه‌نوردی است.  این برند در سال ٢٠١٤ متولد شد و با ارائه‌ی کلاه های دوچرخه کربول cairbull باکیفیت و عملکردی بسیار بالا تحول عظیمی را از ابتدا تا کنون رقم زده است. این برند توانست با پیشرفت در کیفیت کلاه‌های تخصصی در رشته‌های متفاوت دوچرخه‌سواری آن‌ها را با بالاترین استانداردهای جهانی تولید کند.

اکنون گروه شکاری با اخذ نمایندگی انحصاری برند کربول اقدام به ارائه‌ی کلاه های دوچرخه کربول cairbull  این کمپانی در ایران کرده است. شرکت-شکاری در حال حاضر محصولات متنوع  کلاه-کربول را در بسیاری از فروشگاه‌های معتبر ایران ارائه می‌کند.

در دنیای امروز هر روز حضور دوچرخه‌سواران پررنگ‌تر و نقش دوچرخه در شهرها حیاطی‌تر می‌شود. وجود لوازم ایمنی باکیفیت و تست‌شده، که استانداردهای لازم جهت جلوگیری از آسیب‌های احتمالی را داشته باشند، بسیار ضروری است.

cairbull به همین دلیل با هدف ارائه‌ی محصولاتی با فناوری روز دنیا، عملکرد بسیار بالا، ایمنی تضمین‌شده و طراحی جذاب محصولات، پا به میدان گذاشت. کلاه-کربول یک کلاه معمولی دوچرخه نیست. این شرکت آزمایش‌ها و تست‌های متعددی را برای محصولات خود در نظر گرفته است. هدف کربول دستیابی به نتایج بالاتر است و به‌طور مداوم به‌دنبال افزایش دانش در جهت ارتقاء کیفیت محصولات است.

این کمپانی برای این منظور تحقیق درمورد مواد و اجزای جدید، سیستم‌های جدید تعویض و فناوری‌های نوین را بررسی می‌کند. تا متعاقباً از نتایج مطلوب در محصولات خود استفاده کند. متخصصان-کربول تمامی مراحل را با توجه به تست و آزمایش‌های شیمایی مواد و تراکم استاندارد فوم‌های داخلی، کشش تسمه‌ها، مقاومت رویه و تک‌تک اجزاء کلاه انجام می‌دهند.